Councillor Denise Roberts

Terms of Office

  • 06/05/1999 - 01/05/2003
  • 01/05/2003 - 10/06/2004
  • 10/06/2004 - 04/05/2006
  • 04/05/2006 - 06/05/2010
  • 06/05/2010 - 27/05/2014
  • 27/05/2014 - 08/02/2017